Bramy garażowe

FILL

HORMANN

FILL

Wysoka ochrona przeciwkorozyjna, którą zapewnia powłoka ZM EcoProtect
Doskonała izolacja termiczna – oscylująca na wysokim poziomie dla paneli o grubości 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
Różnorodna kolorystyka oraz struktura płaszcza bramy
(możliwość lakierowania jak o okleinowania paneli według potrzeb klienta fiskalnego)
Szeroki wybór przetłoczeń paneli
Komfortowa obsługa bramy garażowej – manualna lub za pomocą napędu elektrycznego
Racjonalne zagospodarowanie przestrzeni garażowej
Wysoka jakość podzespołów gwarantuje bezawaryjną pracę bramy potwierdzoną minimum 2 letnią gwarancją producenta
Bezpieczeństwo użytkowania zapewnione zastosowanymi zabezpieczeniami
Typy prowadzeń dostosowane do możliwości montażowych oraz technicznych
Szeroki wybór dodatków – tj. drzwi serwisowe, przeszklenia w formie okien lub panelu FSAN
Bramy o szerokości powyżej 4500 mm wyposażone w profil wzmacniający, celem ograniczenia odkształcenia się paneli pod wpływem czynników atmosferycznych

HORMANN

Lekkie, ciche, precyzyjne – Podwójne rolki bieżne

Panele wypełniane pianką PU o grubości 42 mm są w dolnej części bezpiecznie i precyzyjnie prowadzone w zaokrąglonej szynie podłogowej, a w górnej – przez stabilne podwójne rolki bieżne. Szyna podłogowa otwarta na obu końcach jest łatwa w utrzymaniu czystości.

 

Niezawodne – Zabezpieczenie

Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem po wewnętrznej i zewnętrznej stronie bramy. Optymalny kształt zawiasów i łączeń segmentów zapobiega przypadkowemu przytrzaśnięciu palców.

Podwójny automatyczny mechanizm zabezpieczający (przeciążeniowy)

Niezawodny mechanizm zabezpieczający działa skutecznie podczas otwierania i zamykania bramy. Brama, w razie napotkania na przeszkodę w obszarze otwierania lub w obszarze prowadnicy ściennej, natychmiast się zatrzymuje.

To rozwiązanie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc pojazdy lub inne rzeczy przed uszkodzeniem

Bezpieczne

Nieproszeni goście nie mają żadnych szans z bramami automatycznymi Hörmann. Ta brama garażowa podczas zamykania automatycznie rygluje się w prowadnicy, skutecznie zabezpieczając przed podważeniem. Opatentowane ryglowanie działa mechanicznie, a więc – w przeciwieństwie do konkurencyjnych napędów – jest skuteczne także w razie awarii zasilania. Dwa dodatkowe haki umieszczone z boku bramy solidnie łączą koniec płyty z boczną ościeżnicą.

System sterowania radiowego BiSecur – bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Dwukierunkowy system sterowania radiowego BiSecur wykorzystuje nowatorską technologię jutra do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych i wjazdowych, napędów do drzwi, oświetlenia i wielu innych produktów.

Opracowany przez firmę Hörmann i wyjątkowo bezpieczny system szyfrowania BiSecur charakteryzuje się stabilnym zasięgiem odpornym na zakłócenia i gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem przez niepowołane osoby. System został przetestowany i certyfikowany przez ekspertów ds. bezpieczeństwa z Uniwersytetu Ruhr w Bochum i niezależne instytuty badawcze

Inteligentna obsługa przez aplikację

Smartfon może pełnić rolę nadajnika — nowa aplikacja Hörmann BlueSecur umożliwia wygodną obsługę bramy garażowej lub drzwi zewnętrznych przy pomocy technologii Bluetooth*. Dostępna jest też możliwość stałego lub tymczasowego przenoszenia dodatkowych uprawnień użytkowników** na smartfony innych członków rodziny, tak aby każdy z nich mógł zawsze korzystać z tego rozwiązania.

* W połączeniu z wewnętrznym / zewnętrznym odbiornikiem Bluetooth firmy Hörmann ** Wymagane ewentualne dokonanie zakupów w aplikacji App Store lub Google Play.

Uszczelka progowa na całej szerokości bramy

  • dostępna standardowo szyna podłogowa
  • uszczelka progowa na całej szerokości
  • przejście bez barier
  • wodoszczelność klasa 2
  • przepuszczalność powietrza klasa 2